Kreatívne centrum Trnava logo
MENU

Poster design vo Photoshope

Základy Photoshopu, tvorba plagátu, iné formáty na soc.siete, príprava na tlač

 

Prihlasovanie je uzavreté. Chystáme pre vás ďalšie možnosti zapojenia.

Zoznam akceptovaných prihlášok z programu Poster dizajn vo Photoshope:216,217,218,219,220,221,222,223 .

Zoznam neakceptovaných prihlášok: 

x

Ako zaujať, byť kreatívny a pritom odkomunikovať v promo materiáli všetky potrebné informácie?  V tomto kurze sa zameriame na základné nástroje a postupy pri tvorbe plagátu na vybraný event v jednom z najlepších softvérov pre grafický dizajn – Adobe Photoshop. 

Na workshopoch v našom MediaLABE sa naučíš pracovať so základnými nástrojmi, ktoré Photoshop ponúka a ako ich využiť pri tvorbe plagátu alebo iného propagačného materiálu na sociálne siete. 

Po absolvovaní programu budeš odchádzať s vlastným vytlačeným plagátom a s kopou praktických zručností. Odteraz si plagáty budeš robiť dobre a sám/sama 🙂

   

Koho hľadáme?

  • Poster design vo Photoshope je určený pre všetkých. Prihlásiť sa môžeš aj ako  podnikateľ, aj ako nepodnikateľ. Ak si právnická osoba, v prihláške sú pre teba vyznačené niektoré body navyše. Ako právnická osoba vypĺňaš prílohy prihlášky. Ak by si mal/a nejaký problém, určite sa nám ozvi. Ak si nepodnikateľ cesta je jednoduchšia.
  • Kapacita programu je 9 účastníkov.

Čo získaš?

Štyri na seba nadväzujúce workshopy so skúsenými lektormi- Jánom Pronerom a Martinom Gracom: 

1 WS: Prvé kroky vo Photoshope: Dozvieš sa viac o základoch Photoshopu: nastavenia, menu, vytváranie nového dokumentu, vrstvy, užívateľské rozhranie, nástroje. Rozoberieme si hotový plagát na drobné. 

2 WS: Ako vyzerá dobrý plagát: Ako si vybrať tému plagátu, správne rozloženie prvkov, ké pozadie použiješ. Ktoré sú vhodné obrázky a ako si ich upraviť, a kedy používať akú typografiu.

3WS: Poster design tvojho eventu: Tu si ukážeme praktické cvičenia na tvojom vlastnom plagáte podľa témy, ktorú si zvolíš.  S našou pomocou sa naučíš ako nato.

4WS: Iné formáty a tlač: Dozvieš sa, ako si z plagátu urobiť ďalšie formáty na sociálne siete a na čo všetko si dať pozor pred samotnou tlačou.

Koľko to stojí?

Projekt KCT je hradený z fondov EÚ, preto vieme cenu za program znížiť oproti trhovej cene. Cena účasti v programe je 40 € na účastníka za celý program,, ktoré uhrádzaš pred začiatkom programu.

*Ak si podnikateľ: Projekt Kreatívneho centra spadá do štátnej pomoci De minimis. Viac informácií nájdeš priamo vo výzve a tiež v prílohe č. 6 – Zmluva De minimis. Schéma De minimis  predstavuje pomoc, ktorá v priebehu akéhokoľvek obdobia troch fiškálnych rokov neprekročí v prepočte súhrnne 200 000 EUR pre jedného podnikateľa.

Aké sú podmienky prijatia?

  • Musíš mať viac ako 18 rokov

*Ak si podnikateľ: Musíš patriť do skupiny malých a stredných podnikov, čo znamená, že nesmieš prekročiť 50 miliónov eur ročný obrat a 250 zamestnancov. Podrobnosti k výpočtom určenia veľkosti podniku nájdeš tu.

Vyhlásenie výzvy

Ukončenie výzvy

Zasielanie akceptácie/neakceptácie prihlášok

1WS Prvé kroky vo Photoshope

2WS Ako vyzeráí dobrý plagát

3WS Poster design tvojho eventu

4WS Iné formáty a tlač

11. apríla 2024
12. mája 2024
17. mája 2024
4. júna 2024
11. júna 2024
18. júna 2024
25. júna 2024
11. apríla 2024
Vyhlásenie výzvy
11. apríla 2024
12. mája 2024
Ukončenie výzvy
12. mája 2024
17. mája 2024
Zasielanie akceptácie / neakceptácie prihlášok
17. mája 2024
4. júna 2024
1WS Prvé kroky vo Photoshope
4. júna 2024
11. júna 2024
2WS Ako vyzerá dobrý plagát
11. júna 2024
18. júna 2024
3WS Poster design tvojho eventu
18. júna 2024
25. júna 2024
4WS Iné formáty a tlač
25. júna 2024

Postup hodnotenia: 

  • Po odoslaní prihlášok skontrolujeme, či sú v nich všetky potrebné informácie. 
  • Následne cez verejne dostupné zdroje vyhľadáme, či si oprávneným prijímateľom.
  • Podľa kapacity priestorov všetkým subjektom odošleme akceptáciu alebo neakceptáciu prihlášok.
  • Ak sa niekto rozhodne nezúčastniť sa programu a odmietne možnosť využívať program, postupuje sa opäť podľa poradia.
  •  

Prílohy

Celú výzvu nájdete tu: Výzva na predkladanie prihlášok KCT 

Prílohy: 

Po vyplnení prihlášky a pridaní príloh si prečítaj všetky potrebné dokumenty. Na tvoj mail ti pošleme potvrdenie o odoslaní prihlášky. Ak by nám niečo chýbalo ozveme sa ti a požiadame ťa o doplnenie. Ak ti nie sú niektoré informácie jasné, kontaktuj manažérku pre programy KCT na nikola.kozmova@trnava-vuc.sk.

Čo ďalej?

Po uzavretí výzvy odošleme akceptáciu alebo neakcpetáciu prihlášky – podľa kapacity programu- spolu s faktúrou, ktorú je potrebné uhradiť do začiatku programu. Ak by si chcel/a zrušiť svoju prihlášku a programu sa nechceš zúčastniť, daj má určite vedieť, aby sme mohli tvoje miesto posunúť ďalšiemu v poradí.

Výzva ukončená a vyhodnotená