Tím KCT

Portrét riaditeľky Kreatívneho centra Trnava

Ing. Zuzana Bezáková, PhD.

Riaditeľka KCT
bezakova.zuzana@trnava-vuc.sk
+421910767376

Skúsenosti z kreatívneho priemyslu, ako aj špeciálnu schopnosť orientovať sa v byrokratickom pralese do tímu KCT prináša Zuzana. Ako hlava projektu má na starosti strategické plánovanie a manažment. Verí, že projekt KCT môže posunúť  kreatívnu komunitu v Trnavskom kraji a kultúrno-kreatívny priemysel na úroveň vyspelých miest. 

Dana Korcová, asistentka riaditeľky KCT

Mgr. Dana Korcová

Asistentka riaditeľky KCT​
korcova.dana@trnava-vuc.sk
033 55 59 670

Nenahraditeľná podpora a organizačný guru kreatívneho centra, všetko má pod palcom a vždy vie, čo sa kde deje. Spolupracuje s tímom Kreatívneho centra na utváraní spoločnej vízie, cieľov a zabezpečuje plynulý chod kancelárie riaditeľky.

Nikola Kozmová, manažérka pre programy KCT

Ing. Nikola Kozmová

Manažérka pre programy KCT
nikola.kozmova@trnava-vuc.sk
+421 902 309 357

Duša kreatívneho centra – Nikol – vás bude sprevádzať všetkými programami a môžete si byť istí, že vám ponúkne to najlepšie pre vás a určite budete chcieť byť ich súčasťou. Nikol má skúsenosti z viacerých projektov, vďaka ktorým posúva programy Kreatívneho centra na najvyššiu úroveň.

Portrét Niny, projektovej manažérky Kreatívneho centra Trnava

Ing. Nina Križanová

Naša nenahraditeľná projektová manažérka Nina je vetrom, ktorý prináša sviežosť a drive. Od prvého momentu rozhýbava stojaté vody a poctivo rieši hlavolamy projektu kreatívneho centra. Vďaka svojmu nadhľadu a zdravému odstupu vidí riešenia aj v situáciách, kde iní vidia len chaos.