MENU

Tím KCT

Portrét riaditeľky Kreatívneho centra Trnava

Ing. Zuzana Bezáková, PhD.

Riaditeľka KCT

bezakova.zuzana@trnava-vuc.sk
0910 767 376

Skúsenosti z kreatívneho priemyslu, ako aj špeciálnu schopnosť orientovať sa v byrokratickom pralese do tímu KCT prináša Zuzana. Ako hlava projektu má na starosti strategické plánovanie a manažment. Verí, že projekt KCT môže posunúť  kreatívnu komunitu v Trnavskom kraji a kultúrno-kreatívny priemysel na úroveň vyspelých miest. 

Dana Korcová, asistentka riaditeľky KCT

Mgr. Dana Korcová

Koordinátor vzťahov s členmi KCT

korcova.dana@trnava-vuc.sk
0904 142 816

Nenahraditeľná podpora a organizačný guru kreatívneho centra, všetko má pod palcom a vždy vie, čo sa kde deje. Spolupracuje s tímom Kreatívneho centra na utváraní spoločnej vízie, cieľov a zabezpečuje plynulý chod kancelárie riaditeľky.

Nikola Kozmová, manažérka pre programy KCT

Ing. Nikola Kozmová

Manažérka pre programy KCT

nikola.kozmova@trnava-vuc.sk
0902 309 357

Duša kreatívneho centra – Nikol – vás bude sprevádzať všetkými programami a môžete si byť istí, že vám ponúkne to najlepšie pre vás a určite budete chcieť byť ich súčasťou. Nikol má skúsenosti z viacerých projektov, vďaka ktorým posúva programy Kreatívneho centra na najvyššiu úroveň.

Portrét Niny, projektovej manažérky Kreatívneho centra Trnava

Ing. Nina Križanová

Naša nenahraditeľná projektová manažérka Nina je vetrom, ktorý prináša sviežosť a drive. Od prvého momentu rozhýbava stojaté vody a poctivo rieši hlavolamy projektu kreatívneho centra. Vďaka svojmu nadhľadu a zdravému odstupu vidí riešenia aj v situáciách, kde iní vidia len chaos. 

Mgr. Martina PontesovÁ

Marketingová manažérka a PR špecialistka KC

martina.pontesova@trnava-vuc.sk
0904 154 958

Tam, kde iným dochádzajú slová, hľadá pozitívne posolstvá. Dokumentuje, píše, komunikuje s médiami o všetkom, čo sa v Kreatívnom centre deje, aby si všetky programy, výzvy a akcie našli cestu až k vám. Okrem pekných fotiek a videí navonok, prináša pozitívnu náladu každý deň aj keď kvapká zo stropu.

Mgr. Jozef Trnka

Jozef ako najnovšia posila tímu prináša kúsok jang rovnováhy do ženského jin kolektívu. Ako správca budovy, vybavený všestrannosťou a vynaliezavosťou MacGyvera, vychytáva všetky muchy a rieši náročné úlohy, ktoré so sebou prináša prevádzka Kreatívneho centra. A to všetko s nadhľadom, trpezlivosťou, humorom jemu vlastným a so štátnicou z dejín umenia.

Správca budovy KCT

jozef.trnka@trnava-vuc.sk
0911 368 740