MENU
12.
streda

Otvárame nový Kreatívny inkubátor

Pre kreatívcov a tvorcov v dnešnom svete môže byť ťažké nájsť správne zdroje a podporu, ktorá vás posunie k úspechu vo vašom kreatívnom podnikaní. V Kreatívnom centre Trnava sme si to uvedomili a pripravili sme pre vás nový Kreatívny Inkubátor, ktorý ponúka veľmi individuálny a osobný prístup k rozvoju vášho talentu.

Kreatívny Inkubátor je určený pre všetkých kreatívcov nad 18 rokov, ktorí nie sú podnikateľmi. Odlišujeme sa od bežných vzdelávacích programov, ktoré sa často zameriavajú na pasívne prednášky a workshopy. Namiesto toho sme zameraní na získavanie praktických a relevantných skúseností, ktoré vám pomôžu prekonať nástrahy a výzvy začínajúceho kreatívca. Znie to ako klišé, však?

Pri plánovaní sme sa takémuto klišé chceli vyhnúť. Preto sme program naplánovali s cieľom maximalizácie prínosu pre každého zúčastneného. Tešiť sa môžete na individuálny prístup, 1:1 rozhovory s konzultantom a štyri na seba nadväzujúce praktické workshopy. Workshopy vám umožnia objaviť a rozvíjať vaše projekty a zručnosti v oblastiach kreatívneho podnikania. Počas programu budete riešiť konkrétne zadania, ktoré posunú vpred vaše projekty, a zároveň získate prístup k vzdelávacím dokumentom, ktoré vám poskytnú teoretické základy.

Stať sa účastníkom Kreatívneho Inkubátora znamená získať členstvo v Kreatívnom centre Trnava. To vám otvorí dvere k využívaniu priestorov KCT za zvýhodnených podmienok a možnosti zúčastňovať sa spoločných podujatí, dostávať informácie a novinky z oblasti kreatívneho priemyslu.

Prihlasovanie do programu je otvorené od 12. apríla do 26. apríla 2023. 

Účasť v programe Kreatívny inkubátor je zadarmo a prihlásiť sa je možné do 26. apríla 2023 tu:

Kreatívne centrum Trnava má v pláne v budúcnosti rozšíriť ponuku programov aj pre podnikateľov a zamerať sa na iné oblasti, ako sú napríklad výtvarné umenie alebo hudba. Kreatívny Inkubátor je financovaný Trnavským samosprávnym krajom s finančnou podporou z Integrovaného regionálneho operačného programu.